Biurka 

Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów

Biurko to najważniejszy mebel biura i pokoju ucznia. Trudno sobie wyobrazić te pomieszczenia bez dużego blatu wspartego na stabilnych nogach, przy którym spędzamy większą część naszego czasu przeznaczonego na pracę oraz naukę. Na przestrzeni lat biurko znacznie zmieniło swój wygląd, kiedyś prosta forma wykonana z kilku drewnianych elementów, dzisiaj całe bogactwo wzorów, kolorów, materiałów, finezyjnych zdobień i nowoczesnych rozwiązań.

Biurka dla entuzjastów nowoczesnych aranżacji

Nowoczesne biurka, czyli proste, a jednocześnie oryginalne. W ofercie dostępne są designerskie biurka wykonane z drewna, szkła, tworzywa sztucznego i metalu do wnętrz w stylu nowojorskim, Eichholtz i Modern Classic. Geometryczne bryły składające się w jedną całość konsekwentnie nawiązują do modernistycznej koncepcji funkcjonalizmu i minimalizmu. Biurko w stylu nowoczesnym to takie, które przyciąga uwagę, wyróżnia się niebanalnym designem, a jednocześnie jest pozbawione dużej ilości zdobień i dekoracji – to surowa forma z charakterem.

Biurko w stylu retro

Wielki powrót stylu retro, stylu industrialnego i vintage. Takich biurek nie mogło zatem zabraknąć w naszej ofercie. Inspirowane wystrojem dawnych fabryk i aranżacji z lat 50., 60. i 70 XX wieku będą doskonałym meblem dla pomieszczeń prezentujących się niczym z innej epoki.

Eleganckie, pełne stylu i kunsztu

Drewniane biurko stylizowane, duże, funkcjonalne, ze zdobieniami oraz eleganckim wykończeniem to propozycja dla gabinetów i biur o charakterze reprezentacyjnym albo Hamptons. Biurka zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby nadać im trwałości i odporności. Ponadprzeciętna estetyka i niekonwencjonalne połączenia wzorów, kolorów i stylów spowodowały, że prezentowane przez nas biurka doskonale oddadzą charakter firmy – profesjonalnej, świadczącej usługi na najwyższym poziomie.