Łóżka 

Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów

Łóżko to bez wątpienia serce każdej sypialni, to jego wygląd wyznacza styl całego pomieszczenia. Nasze propozycje to doskonałe rozwiązania do sypialni urządzonych w stylu prowansalskim oraz angielskim. Pikowane wezgłowia, bogato zdobione ramy i gięte nóżki – to elementy charakterystyczne dla łóżek, które odzwierciedlają charakter dawnych epok.

Elegancja i zamierzony przepych

Łóżka w stylu angielskim wyróżniają się bogactwem zarówno dekoracji i ręcznie wykonanych ozdób, jak również kolorów, wśród których dominuje złoto, odcienie szarości, ale też kolory pastelowe.

Wnętrze urządzone w stylu angielskim powinno wyglądać w ten sposób, jak gdyby urządzane było przez wiele pokoleń, podobnie jest w przypadku każdego z elementów jego wyposażenia. Łóżko musi więc wyróżniać się formą i okazałym charakterem. Bardzo ważne jest umiejętne zestawienie ze sobą poszczególnych jego elementów. Rama łóżka jest podstawą konstrukcji, wezgłowie z kolei to ozdoba podkreślająca jego dworski styl. Wśród naszych propozycji znajdziesz zatem łóżka o prostej konstrukcji z pikowanym wezgłowiem pokrytym np. naturalną bawełniano-lnianą tkaniną w różnych kolorach jasnych i ciemnych, jednak dobranych tak, aby podkreślały elegancką stylizację wnętrza.

Francuskie piękno i klasa

Łózko Inspirowane wnętrzami secesyjnymi - złoto, faliste ramy, pikowane wezgłowia, jedwab i bogate zdobienia – wszystko to jest łaczone w jedną całość, tworząc łóżka, które odzwierciedlają niepowtarzalny charakter francuskich wnętrz z dawnych epok. Jesteśmy przekonani, że takie łóżko spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta oczekującego znacznie więcej niż tylko komfortu i wygody.