Stoliki 

Podkategorie

  • STOLIKI KAWOWE

    Luksusowe stoliki kawowe. Stoliki nowoczesne, stoliki designerskie, stoliki stylowe.

  • STOLIKI BOCZNE...

    Nowoczesne stoliki boczne. Designerskie stoliki pomocniki. Stylowe stoliki nocne. Piękne stoliki tworzone z pasją. Kunsztowne wykonanie i atrakcyjny design. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne stoliki, które wyróżniają się nowoczesnym i designerskim wzornictwem. Nasze designerskie stoliki doskonale wypełnią wnętrze twojego domu.

Pokazuje 1 - 36 z 651 elementów

Praktyczny i funkcjonalny stolik może być prawdziwym dziełem sztuki. To niezwykłe, jak tradycyjny stolik kawowy dzięki oryginalnemu połączeniu kształtów, materiałów i kolorów zamienia się w finezyjną ozdobę wnętrza, uprzyjemniając każdą chwilę spędzoną przy filiżance kawy lub herbaty. Proponujemy stoliki, które inspirowane są różnymi epokami, stylami, odległymi zakątkami świata, otoczeniem, nowoczesną technologią i naturą. Każdy z nich jest prawdziwym unikatem, wykonanym z uwzględnieniem najmniejszych detali i szczegółów.

Minimalistyczny modernizm

Połączenie szklanych blatów i połyskującej stali pozwoliło stworzyć stolik w stylu modern classic, który doskonale odzwierciedla założenia epoki modernizmu. Wpisują się w nie również proste, geometryczne kształty, dzięki którym stolik jest praktyczny i funkcjonalny. Ciekawym rozwiązaniem są ponadto zestawy składające się z kilku mniejszych stolików, które można ze sobą dowolnie łączyć lub też rozmieścić w kilku miejscach pomieszczenia. Na uwagę zasługuje ponadto stolik wykonany z orzechowego forniru, wyróżniający się ponadczasową elegancją.

Eklektyczna forma

Stolik w eklektycznej formie wyróżnia się obfitą ornamentacją przestrzenną. Posiada nóżki z bogatym zdobieniem, które wykonane mogą być zarówno z drewna, jak również z metalowymi elementami. Doskonale prezentuje się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, industrialnym, angielskim i prowansalskim.

Bliżej natury

Ciekawą propozycją może być także stolik, którego nogi stylizowane są na pędy bambusa. Bardzo oryginalna forma, a jednocześnie prostota wykonania fantastycznie prezentować się będzie w aranżacjach, w których ważną rolę odgrywają dekoracje oraz zdobienia o motywie roślinnym. Stoliki można wykorzystać nie tylko w salonie, ale również w sypialni jako alternatywę dla nocnych półek z szufladami czy też w korytarzu jako dodatkowe miejsce na dekorację kwiatową czy też lampę z materiałowym abażurem bądź szklanym kloszem.