Szafki 

Pokazuje 1 - 36 z 80 elementów

Są obecne w każdym pomieszczeniu mieszkalnym i komercyjnym, pozwalają zagospodarować przestrzeń salonu, sypialni i biura. W zależności od wielkości mają inne przeznaczenie – większe świetnie sprawdzają się jako miejsce na ubrania i dokumenty oraz artykuły biurowe, mniejsze są nieodzownym elementem wystroju sypialni, tworząc z łóżkiem i lampką nocną strefę wypoczynkową. Szafki, które są dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z różnych materiałów, wzbogacone zostały o mniej i bardziej ozdobne wykończenia, nawiązują do stylu nowoczesnego i modernistycznego, industrialnego i loftowego oraz klasycznego i prowansalskiego. Zaskakują swoją formą i dekoracyjnym charakterem, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalnym i praktycznym meblem, ale też ozdobą wnętrza.

Moda na minimalizm

Od kilku sezonów prym w aranżacjach wiodą proste oraz geometryczne kształty. Są dowodem na to, że modernistyczna koncepcja wciąż jest aktualna w trendach wnętrzarskich i jest doceniana przez projektantów pomimo upływu czasu. Szafka o prostym kształcie, oszczędna w zdobieniach i skoncentrowana na minimalnej ilości elementów składowych to propozycja dla pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym. Lustrzana szafka z metalowymi nogami fantastycznie odzwierciedla jej surowy charakter.

Awangardowe dzieła sztuki nowoczesnej

Wśród naszych propozycji dostępne są rozwiązania dla prawdziwych indywidualistów. Nowatorskie pomysły projektantów znalazły swoich zwolenników wśród entuzjastów sztuki nowoczesnej. Kaskadowe szuflady i lustrzane wykończenie będzie doskonałym dopełnieniem stylizacji, których fundamentem są ciekawe formy, niecodzienne zestawienia kolorystyczne i podobnie jak we wnętrzach nowoczesnych brak jest zbędnych detali.

Eleganckie i ponadczasowe drewno

Drewniana szafka nieustannie spotyka się z zainteresowaniem klientów, którzy cenią sobie ponadczasową elegancję i styl. Klasyka o nowoczesnym wzornictwie z dużą ilością półek i szuflad będzie idealnie prezentować się w ciepłym i przytulnym salonie i sypialni.