Fotele 

Pokazuje 1 - 36 z 306 elementów

Fotel powinien być wygodny, funkcjonalny i estetyczny. Proponowane przez nas fotele wyróżniają się niecodzienną formą i finezyjnym wzornictwem. Prezentujemy Ci ofertę foteli stylizowanych, nawiązujących do dawnych epok, łączących style i nurty designu, to bogactwo wzorów, kolorów i kształtów, jedna z najbarwniejszych ofert w naszym sklepie.

Fotel inny niż wszystkie

Funkcja praktyczna lub dekoracyjna, odpowiednio zaprojektowany i wykonany fotel spełnia je obie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby propozycje, które znajdziesz w naszej ofercie spełniły wszystkie Twoje oczekiwania. Połączenie funkcjonalności z eleganckim i wysublimowanym designem tworzy fotele inne, niż wszystkie. Wykonane zostały z różnych materiałów, w związku z czym każdy z prezentowanych modeli charakteryzuje się nie tylko innym wyglądem, ale również w inny sposób oddziałuje na zmysł dotyku. Fotel z delikatnego aksamitu, miękkiego futra, ekskluzywnej skóry oraz frywolnego weluru – każdy z tych wyjątkowych egzemplarzy wyróżnia się elegancją, niepowtarzalnym wyglądem i oryginalną formą. Łączy ich jednak jedna cecha – inspiracją do ich stworzenia były style pochodzące z innych epok. Są jednak dowodem na to, że to, co było modne dawniej, może wytyczać nowe trendy dzisiaj. Przykładem jest pikowany fotel z weluru o intensywnym kolorze turkusowym czy też aksamitny elegancki fotel wsparty na drewnianych nogach ze srebrnym wykończeniem.

Modernistyczny minimalizm

Obok stylizowanych foteli stanęły równie ciekawe propozycje, które kontrastują z dworskim charakterem wystawnych mebli. To fotel nawiązujący do modernizmu, czyli epoki, w której pierwszoplanową rolę odgrywały geometryczne formy, minimalizm i prostota, najważniejsza była funkcjonalność oraz wygoda. Fotele o profilowanych oparciach, solidnych stelażach, wyrazistych kolorach i oszczędnych zdobieniach będą idealnym dopełnieniem wnętrz nowoczesnych, przestronnych, oczyszczonych ze zbędnych dekoracji.