Toaletki 

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Toaletka jest meblem, który powinien znaleźć się w sypialni każdej kobiety. Pozwala zaaranżować niewielki kącik metamorfoz, który dodatkowo nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Sądząc, iż może ona znaleźć się jedynie w sypialni o dużym metrażu, proponujemy zapoznać się z naszymi rozwiązaniami, wśród których znajdują się również niewielkie toaletki idealnie wpisujące się w małe, przytulne i bardzo kobiece pomieszczenia.

Kobiecy kącik piękna i urody

Toaletka przeznaczona jest zarówno do przechowywania kosmetyków i kobiecych dodatków, jak również do porannych oraz wieczornych rytuałów kobiety. Powinna zatem być wyposażona w odpowiednią ilość szuflad i szafek, dzięki którym zachowamy porządek w sypialni i tym samym zawsze będziemy mieć dostęp do wszystkich niezbędnych kosmetyków i akcesoriów. Dodatkowo, należy zadbać o odpowiednie oświetlenie i lustro. Światło musi być umieszczone w taki sposób, aby oświetlało całą twarz, natomiast lustro być umieszczone na właściwej wysokości. Toaletkę można umieścić zarówno przy oknie, jak też w innym miejscu sypialni. To zależy od tego, jaki rodzaj światła preferujemy podczas wykonywania makijażu – sztuczne czy naturalne. Do wysokości blatu toaletki należy dobrać krzesło, które powinno mieć regulowaną wysokość.

Design w kobiecym stylu

Są kobiety, które preferują romantyczne i bardzo kobiece wzory oraz kolory. Idealną propozycją dla nich będzie toaletka z lustrzanym blatem oraz stalowymi nogami. W nowoczesnym stylu zaprojektowana została m.in. toaletka z praktycznym blatem wykończona białym połyskiem i chromowanymi nogami. Oryginalnym designem wyróżnia się konsola z czarnym blatem i niklowanymi, krzyżującymi się nogami.

Miejscem idealnym dla toaletki jest oczywiście sypialnia. Jeżeli jednak jej niewielki metraż ogranicza możliwości wygospodarowania dla niej kilku metrów kwadratowych, można wkomponować ją w aranżację w salonie, korytarzu lub łazience. Dzięki szerokiej palecie wzorów, kolorów, a także rozwiązań możliwe jest stworzenie kobiecego kącika w dowolnym miejscu w mieszkaniu.