Szafy 

Podkategorie

Pokazuje 1 - 36 z 164 elementów

Szafa odgrywa kluczową rolę w kreowaniu wizerunku mieszkania i jego poszczególnych pomieszczeń, przede wszystkim sypialni, korytarza i garderoby. O tym, jak powinna być duża, decydują metraż oraz nasze indywidualne potrzeby. Można zdecydować się na jedną dużą szafę lub dwie mniejsze, które umieścimy w różnych miejscach pomieszczenia, w związku z czym zyskamy efektowną aranżację. Ważne jest również precyzyjne zdefiniowanie stylu, w jakim będzie urządzone pomieszczenie. Szafa powinna być jego integralnym elementem, który podkreśli charakter wnętrza.

Duża szafa – praktyczna i funkcjonalna

Szafa z lustrem jest obecnie najczęściej i najchętniej wybieranym meblem do przechowywania ubrań. Jest to spowodowane jej pojemnością, a także zdolnością do optycznego powiększania małych pomieszczeń. Zazwyczaj jednak nie wyróżnia się swoim wyglądem, projektanci koncentrują się jedynie na jej funkcjonalności, zapominając przy tym, że współczesny klient ceni sobie również oryginalną formę. Nasza szafa z lustrem to zupełnie inne spojrzenie na współczesny trend. Duża szafa została wyposażona w lustro w bardzo oryginalnej i efektownej ramie. Zrezygnowano z jednolitej lustrzanej tafli na rzecz kilku mniejszych. W ten sposób połączyliśmy funkcjonalność z oryginalną formą.

Szafy dla najbardziej wymagających

Chcąc zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy szafy, wyróżniające się finezyjnym wzornictwem, zachowujące jednocześnie cechy praktycznego mebla. Wśród naszych propozycji dostępna jest szafa, wykonana z postarzanych luster ze złotym i srebrnym wykończeniem, szafa z lustrzaną taflą o efektownym fazowaniu i ekskluzywna szafa ze złotymi wzorem koniczynki marokańskiej. To rozwiązania, dzięki którym każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego stylu nawiązującego zarówno do stylu nowoczesnego, jak również elegancji i szyku. Szafy w takim wydaniu świetnie komponują się z łóżkami z pikowanymi wezgłowiami i złotymi ramami.