Stoły 

Pokazuje 1 - 36 z 163 elementów

Szkło, drewno i metal to materiały o wyjątkowych właściwościach oraz nieograniczonym potencjale. Zaskakują formą, strukturą, kształtami i zdobieniami, są jednocześnie praktyczne i funkcjonalne oraz pełnią funkcję dekoracyjną. Idealne do salonu, jadalni, kuchni i pomieszczeń komercyjnych. W zestawieniu z równie efektownie prezentującymi się krzesłami będą tworzyć niezwykle spójną, a przy tym przyciągającą uwagę całość.

Stół okrągły

Coraz chętniej wybieranym rodzajem stołu do jadalni jest stół okrągły. Fantastycznie prezentuje się w centralnym punkcie pomieszczenia, zajmując optycznie znacznie mniej miejsca, niż stół prostokątny. W rzeczywistości jednak potrzebujemy większej przestrzeni, aby móc wkomponować go we wnętrze w ten sposób, aby spełniał zamierzoną rolę.

Stół okrągły został doceniony również ze względu na możliwość podziału miejsc w taki sposób, że każde jest równoważne. Takie rozwiązanie sprawdzi się równie dobrze, zarówno w jadalni, jak i dużym salonie.

Stół prostokątny

Wybierany zazwyczaj ze względu na swoją uniwersalność oraz funkcjonalność. W przeciwieństwie do stołu okrągłego nie musi stać na środku, a można go ustawić wzdłuż ściany lub w narożniku pomieszczenia. Doskonale sprawdza się jako mebel wyznaczający granicę pomiędzy kuchnią i salonem. Kompromisowym rozwiązaniem jest stół prostokątny z zaokrąglonymi rogami lub stół owalny. Dla wielu osób jest on znacznie wygodniejszy, niż tradycyjny stół prostokątny.

Szkło, drewno czy metal?

Szklane blaty stołów nadają całości nowoczesnego designu. Fantastycznie prezentują się we wnętrzach z meblami o błyszczących frontach. Współgrają z elementami dekoracyjnymi ze szkła i tworzyw sztucznych oraz kamienia i marmuru. Marmurowe dodatki to najgorętszy trend ostatnich sezonów, przejaw wykwintnej elegancji, wysmakowanego luksusu. Drewniany stół to z kolei propozycja dla wnętrz stylowych, eklektycznych i eleganckich. A stół z metalu? Nie przejdzie obok niego obojętnie żaden entuzjasta oryginalnych form oraz awangardowych stylizacji.

Idąc z duchem czasu obserwujemy meble nowoczesne odmieniające się przez wszystkie kombinacje wzorów i kolorów. Stoły okrągłe, stoły kwadratowe, a nawet stoły o nieregularnych kształtach. Niezależnie od wybranej opcji, przestrzeń z ich udziałem nabierze współczesnego wydźwięku. Polecamy nasze stoły do jadalni i kuchenne, które staną się ponadczasową i elegancką ozdobą każdego wnętrza.