Stoły 

Pokazuje 1 - 36 z 166 elementów

Szkło, drewno i metal to materiały o wyjątkowych właściwościach oraz nieograniczonym potencjale. Zaskakują formą, strukturą, kształtami i zdobieniami, są jednocześnie praktyczne i funkcjonalne oraz pełnią funkcję dekoracyjną. Idealne do salonu, jadalni, kuchni i pomieszczeń komercyjnych. W zestawieniu z równie efektownie prezentującymi się krzesłami będą tworzyć niezwykle spójną, a przy tym przyciągającą uwagę całość.

Stół okrągły

Coraz chętniej wybieranym rodzajem stołu do jadalni jest stół okrągły. Fantastycznie prezentuje się w centralnym punkcie pomieszczenia, zajmując optycznie znacznie mniej miejsca, niż stół prostokątny. W rzeczywistości jednak potrzebujemy większej przestrzeni, aby móc wkomponować go we wnętrze w ten sposób, aby spełniał zamierzoną rolę.

Stół okrągły został doceniony również ze względu na możliwość podziału miejsc w taki sposób, że każde jest równoważne. Takie rozwiązanie sprawdzi się równie dobrze, zarówno w jadalni, jak i dużym salonie.

Stół prostokątny

Wybierany zazwyczaj ze względu na swoją uniwersalność oraz funkcjonalność. W przeciwieństwie do stołu okrągłego nie musi stać na środku, a można go ustawić wzdłuż ściany lub w narożniku pomieszczenia. Doskonale sprawdza się jako mebel wyznaczający granicę pomiędzy kuchnią i salonem. Kompromisowym rozwiązaniem jest stół prostokątny z zaokrąglonymi rogami lub stół owalny. Dla wielu osób jest on znacznie wygodniejszy, niż tradycyjny stół prostokątny.

Szkło, drewno czy metal?

Szklane blaty stołów nadają całości nowoczesnego designu modern classic w stylu Eichholtz. Fantastycznie prezentują się we wnętrzach z meblami o błyszczących frontach. Współgrają z elementami dekoracyjnymi ze szkła i tworzyw sztucznych oraz kamienia i marmuru. Marmurowe dodatki to najgorętszy trend ostatnich sezonów, przejaw wykwintnej elegancji, wysmakowanego luksusu. Drewniany stół to z kolei propozycja dla wnętrz stylowych, eklektycznych i eleganckich. A stół z metalu? Nie przejdzie obok niego obojętnie żaden entuzjasta oryginalnych form oraz awangardowych stylizacji.

Idąc z duchem czasu obserwujemy meble nowoczesne odmieniające się przez wszystkie kombinacje wzorów i kolorów. Stoły okrągłe, stoły kwadratowe, a nawet stoły o nieregularnych kształtach. Niezależnie od wybranej opcji, przestrzeń z ich udziałem nabierze współczesnego wydźwięku. Polecamy nasze stoły do jadalni i kuchenne, które staną się ponadczasową i elegancką ozdobą każdego wnętrza.