Oświetlenie 

Podkategorie

 • ABAŻURY

  Piękne abażury. Abażury nowoczesne i stylowe.  Eleganckie abażury są jednym z niezbędnych elementów każdego wnętrza. Dobrze dobrane lampy kinkiety i abażury to klucz do sukcesu, który pozwoli dodać każdemu wnętrzu nie tylko element ciepła i bezpiecznego światła, ale także pozwoli na stworzenie szczególnej, charakterystycznej dla danego miejsca atmosfery. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór wszelkiego rodzaju abażurów do lamp, kinkietów i małych lampek. Ich sposób prezentacji w sklepie pomoże Państwu wybrać te najbardziej odpowiednie dla Waszych pomieszczeń i jednocześnie stworzyć najlepsze i indywidualnie skomponowane zestawy, które pomogą stworzyć w Waszych wnętrzach jedną wspólną koncepcję oświetlenia.

 • KINKIETY

  Luksusowe kinkiety i oświetlenie. Kinkiety nowoczesne, kinkiety stylowe. Wnętrza New York, Modern Classic, Manhattan Glam. Kinkiety odsłonią to, na co chcesz zwrócić uwagę i dodadzą pomieszczeniu tajemniczości.

 • LAMPY PODŁOGOWE

  Luksusowe lampy podłogowe. Nowoczesne i stylowe oświetlenie wnętrz tworzone z pasją. Eleganckie abażury o efektownym designie. Luksusowe lampy podłogowe, w przypadku naszych produktów, nabrały zupełnie nowego wymiaru. Są to lampy wyróżniające się nie tylko wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania, ale przede wszystkim oryginalną stylistyką. Dopełnieniem oferty oświetleniowej sklepu InspiroDesign jest także szeroki wybór abażurów, dzięki którym lampy podłogowe nabierają jeszcze bardziej unikalnego charakteru. Swobodna w tworzeniu unikalnych połączeń lamp i abażurów to większe możliwości w kształtowaniu przestrzeni. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania, mają Państwo bezpośredni wpływ na tworzenie unikalnych aranżacji oświetlenia wewnątrz mieszkań, gabinetów czy lokali użytkowych, a także większą swobodę w doborze określonej stylistyki pasującej do charakteru danego wnętrza.

 • LAMPY STOŁOWE

  Luksusowe lampy stołowe. Lampy nowoczesne i stylowe.

 • ŻYRANDOLE I LAMPY WISZĄCE

  Każde wnętrze potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Lampy wiszące i żyrandole są istotnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Lampy nowoczesne w sklepie InspiroDesign stanowią wspaniały element dekoracyjny. Zachwycają doskonałym designem i jakością.  sklepie meblowym InspiroDesign oferujemy luksusowe lampy sufitowe i żyrandole, lampy nowoczesne i stylowe. Piękne kinkiety i lampy stołowe tworzone z pasją. 

 • OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

  Piękne i eleganckie oświetlenie zewnętrzne.

Pokazuje 1 - 36 z 146 elementów