DYWANY 

Pokazuje 73 - 108 z 133 elementów

Dywan ponownie wraca na salony, tym razem w wielkim stylu. Dywany są praktyczną ozdobą każdego wnętrza. Potrafią ocieplić pomieszczenie, przełamać dominująca kolorystykę. Dywan to także przyjemne wytchnienie dla stóp i sposób na przyjazną atmosferę. Nasze dywany pozwolą Państwu odmienić salon, wprowadzić przytulny klimat do sypialni, nadać każdemu z pomieszczeń ten jedyny, wyjątkowy wyraz. Wzorzyste modele świetnie nadają się jako oryginalna dekoracja, a jednobarwne jako doskonale tło dla mebli i dodatków. Dywany wełniane idealnie współgrają z klasyką, a awangardowe dywany z wielobarwnych skór zwierzęcych z wnętrzami nowoczesnymi. Nasze dywany to połączenie świetnego wzornictwa z wysoką jakością wykonania.

Wysokogatunkowy materiał solidnym fundamentem

Dywan, podobnie jak podłoga, musi być wytrzymały, trwały i wyróżniać się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nasze propozycje to dywany wykonane m.in. z najwyższej jakości naturalnej bawełny szenilowej. Poddane procesom uszlachetniania i postarzania, natomiast za sprawą technologii ścinania supełkowego ściegu, dywan sprzyja utrzymaniu odpowiedniej wilgotność i czystości powietrza.

Dywan z innej epoki

Proponowane przez nas dywany, w sposób bardzo wyraźny odbiegają od tych, które są aktualnie najbardziej popularne – z długim włosiem, nowoczesne, często o geometrycznych wzorach lub gładkie w jednym kolorze. Nasz dywan to element wystroju wnętrza z innej epoki. Niektóre modele poddane zostały procesowi szlachetnego postarzenia, co pozwoliło stworzyć kolekcję, która sprzyja kreowaniu powracającego trendu retro i vintage. Taki dywan będzie doskonale prezentował się zarówno w industrialnych, jak i w nowoczesnych wnętrzach.

Dywan do salonu, sypialni, jadalni…

Praktyczny, pasujący do wystroju wnętrza, wytrzymały oraz odpowiedniej wielkości, która pozwoli na pokrycie nim całej powierzchni podłogi lub tylko wybranej strefy pomieszczenia – dywan powinno się wybrać z uwzględnieniem wszystkich tych cech, kierując się własnymi upodobaniami. Nasza oferta kierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują rozwiązań niecodziennych, zaskakujących i niekonwencjonalnych. To propozycja zarówno dla salonu, jak też stylowej sypialni, czy wytwornej kuchni.