Krzesła 

Podkategorie

  • Stołki

    Designerskie stołki. Stołki nowoczesne, stylowe i lustrzane.

  • Hokery

    Nowoczesne krzesła barowe, designerskie hokery glamour, hoker w połysku, hokery skórzane.

Pokazuje 145 - 180 z 262 elementów

Nie może ich zabraknąć w jadalni i salonie, coraz częściej wybierane są jako wyposażenie sypialni i korytarzy, pełnią już nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną – krzesła, czyli meble, które z założenia powinny być wygodne. Proponowane przez nas krzesła są inspirowane stylem barokowym i elżbietańskim, jak też modernistycznym i nowoczesnym, w związku z czym każdy entuzjasta piękna znajdzie krzesło, które będzie wpisywało się w jego projekt i wyobrażenie o wnętrzu idealnym.

Dla wnętrz industrialnych i loftowych

Wykonane z rzemieślniczą precyzją, drewniane z miękkimi siedziskami, nawiązujące do stylu retro i vintage to krzesła, które znajdą swoje zastosowanie szczególnie w jadalni i kuchni. Doskonale prezentują się w zestawieniu z masywnym drewnianym stołem oraz meblami prostymi wykonanymi z drewna z metalowymi elementami. Są doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których chcemy podkreślić klimat lat 60, a także dla wnętrz, w których dostrzec można artystyczny kunszt.

Dla wnętrz stylowych i barokowych

Krzesło w stylu barokowym wyróżnia się drewnianą ramą, często wykończoną w kolorze złotym, który nadaje mu secesyjnego charakteru. Szczególną cechą są podłokietniki i wygięte nóżki, a także pikowane oparcia. Stylizowane krzesła doskonale współgrają z antycznymi komodami i innymi ręcznie zdobionymi meblami. Podkreślają dworski styl aranżacji, w którym pierwszoplanową rolę odgrywają bogato wykończone elementy dekoracyjne.

Dla wnętrz nowoczesnych i modernistycznych

W naszej ofercie obecne są krzesła zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy. Inspirowane stylem amerykańskim, o oryginalnej formie i finezyjnych kształtach. Dostrzec w nich można ponadczasową elegancję i jednocześnie oryginalne połączenia kolorów, materiałów i kształtów. Powstały z myślą o wszystkich tych, którzy pragną swoje mieszkanie uczynić prawdziwym dziełem sztuki nowoczesnej.