LUSTRA 

Pokazuje 37 - 72 z 248 elementów

Interesują Cię piękne lustra?

Ścienne i stojące, małe i duże, złote, srebrne, jasne, czy ciemne. Opcji jest wiele, oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i designerskich luster, które wprowadzą nutkę finezji do urządzanego wnętrza w stylu New York, Hamptons, Eichholtz, Coastal czy Modern Classic.

W naszej ofercie nowoczesnych dodatków do wnętrz prezentujemy różnorodne lustra wyróżniające się oryginalnym designem i lekkością formy. Ich nieocenione walory estetyczne i użytkowe mogą być wykorzystane w aranżacjach o różnorodnym przeznaczeniu. Odpowiednio dobrane lustro to istotny dodatek w każdym domu, doda blasku, rozjaśni i sprawi, że nawet niewielka przestrzeń będzie wizualnie wyglądać na znacznie większą. Ozdobne nowoczesne lustro do salonu może niekiedy zastąpić dzieło sztuki, czy też galerię zdjęć, natomiast proste monochromatyczne lustro w białej ramie, sprawi że wnętrze będzie miało minimalistyczny charakter. Lustra to wyjątkowe elementy wyposażenia wielu wnętrz, zabawa formą i stylem, która pozwoli sprawić, aby pomieszczenie wyglądało na przestronne.

Proponujemy szeroką gamę luster do pokoju: małych i dużych, luster na ścianę i stojących, zarówno o orientacji pionowej jak i poziomej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ozdobne lustra łazienkowe, które Paniom ułatwią wykonywanie makijażu, a Panom przysłużą się przy porannym goleniu. Proponujemy również lustra do przedpokoju, które świetnie zaprezentują się w wąskim korytarzu, czy przedsionku, optycznie je powiększając. Ci którzy chcą wprowadzić odrobinę finezji do urządzanego wnętrza będą usatysfakcjonowani mogąc dokonać wyboru spośród całej gamy designerskich luster o niebanalnych kształtach, autorstwa znanych projektantów. Znajdą tu Państwo lustra owalne, czy eklektyczne lustra w ramie. Specjalnie dla miłośników klasyki nasza oferta została poszerzona o lustra ozdobne z przecieranymi, rustykalnymi ramami, lustra w złotej ramie oraz lustra w srebrnej ramie. Do walorów oferowanych przez nas modeli zdecydowanie należy jakość materiałów, z których zostały one wykonane. Precyzyjnie szlifowane na całym obwodzie kryształowe tafle luster osadzono w często ręcznie robionych drewnianych i metalowych ramach.